Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri ve Büyü Bozma ile ilgili bilmek istedikleriniz her şey bu sitede. Herkesin ve internet te en çok sorulan sorulardan biriside büyü belirtileri dir. İnsanlar bazen istemeden de olsa kin ve nefret duygusu besler karşısındakine, kimi zamanda karşısındakini farklı yollarla etkilemek ister. Bir kişiyi kendine bağlamak, sevdirmek, aşık etmek gibi çok güçlü arzulu istekleri ile başa çıkamaz hale gelir.

Bu gibi durumlarda çaresiz kaldıklarında büyü ve büyü benzeri bir takım doğa üstü eylemleri hayata geçirirler. Fakat bunları yapmak, yaptırmak ve kişide ne gibi etkiler yaratacağını bilmeden bu büyü eyleminin üzerine gitmek ne kadar doğru ne kadar yanlış fikirleri yoktur.

Büyü Belirtileri günlük yaşantımızda her an yaşamadığımız sıra dışı fiziki rahatsız edici bazı sıralı durumlardan anlaşılır. Eğer büyülenmiş yada çevrenizdeki birinin büyülenmiş olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki belirtileri takip ediniz. Bu belirtileri hocalardan ve medyumlardan bilgi alarak derlenmiş ve sizden gelen yorumlardan istatistikler doğrultusunda gerçekleşmiş belirtilerdendir.

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri, normal günlük rutin yaşantınızda hiç yaşamadığınız bir dizi fiziksel ve ruhsal çöküntülere bağlı gelişen, sizi ve çevrenizdeki insanlarında rahatsız olacağı, dikkatleri üzerinize çekecek kötü hal durumlardır. Büyünün yapıldığına dair belirtileri şu şekilde anlayabilirsiniz. Vücutta uyuşukluk, bilinç bulanıklığı, sürekli esneme, ani sinir atakları, kırıcılık boyutunda kabalaşma, işlerinizin aynı gün içerisinde bir kaç defadan fazla ters gitmesi, dua edememe, vesvese ve buna benzer duygusal, fiziksel, ruhsal dengesiz davranışlar sergilersiniz yada büyü yapılan kişi bunları sergiler.

Büyüyü Bozmak yada Büyüden Kurtulmak için ne yapmanız gerektiğini soracaksanız, sizler için bunu da araştırdık. Eğer bu hislere kapıldıysanız ve çevrenizde bu gibi rahatsızlıklardan şikayet eden varsa yapmanız gerekenler şunlardır.

Büyüyü Bozmak, Büyüden Kurtulmak, Büyünün Etkisinden Kurtulmak

Felak ve Nas Surelerini biliyorsanız Sabah ve akşam güneşin doğduğu ve battığı esnada 7 şer kere 3 gün boyunca okuyun. Bu zinciri bozmayın. Bir kap suyun içine her gün 7 defa ayet-el kürs-i okuyarak parmaklarınızla yaşadağınız alana serpin bunu 3 gün yapın. Eğer ferahlık gelmiyorsa ve zor sunuyorsanız büyünün veya üzerinizdeki ağırlığın güçlü olduğunun işaretidir bu! Bu karşın elbette yorumlarda yazan ve bu benzeri olayları durumları yaşamış insanların öneri ve tavsiyelerini okuyun, hocalardan yada gerçek medyumlardan destek alın!

Unutmayın! Herkesin Mutlaka Bir Düşmanı ve Çekemeyeni Vardır!

Nazar ve Büyü Gerçektir! Bunlar dan kurtulmanın yolu irade ve destektir!

 • Büyünün Yan Etkileri Nelerdir
 • Büyünün Insan Üzerindeki Etkileri Nelerdir
 • Büyünün Etkileri Nasıl Anlaşılır
 • Büyünün Yan Etkileri
 • Kara Büyünün Etkileri
 • Mezara Gömülen Büyünün Etkileri
 • Büyünün Etkileri
 • Büyünün Etkileri Nasıl Anlaşılır
 • Büyünün Etkileri Ve Süresi
 • Büyünün Insan Üzerindeki Etkileri
 • Büyünün Insana Etkileri
 • Büyünün Insan Üzerindeki Olumsuz Etkileri

“Büyü Belirtileri” için bir yanıt

aslısudiyorki:

Hocama ilk olarak teşekkür ediyorum. bana tam 3 kişli tarafından çürüme büyüsü yapılmış. günden güne erimeye ve hastalanmaya başladım. moralim sıfır, kötü düşünceler negatif hareketler yaparak çevremdekilerinde huzurunu kaçırmaya başlamıştım. Eşim bana itici geliyor ve çocuklarımın sesleri beynimin içinde ve ben dayanamadım. Şunuda ekleyim çok dolandırıldım. 10 gün içinde bin tl para verdim ama sonuç alamadım. Zindan hocamın ismini çok duydum ve kendisinden yardımcı olmasını için aradım. Sağolsun çok sağolun hocam çok sağolun. Bana evimin içinde söylediği yerlerde muskalar çıkardım. Tam 17 tane muska arkadaşlar. Böyle düşmanlarımız varmış. Onları hocamın dediği şekilde yok ettim ve 15 gün içinde mükkemmel bir değişim yaşadım. Kimsenin benim durumuma düşmesini istemem. hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir